Hledáte místo s dokonalými proporcemi venkovského stavení, kde budete mít díky velkému uzavřenému nádvoří absolutní soukromí? Tak jste ho možná nyní našli! Obec Radslavice byla v roce 2012 vyhlášena vesnicí roku Olomouckého kraje! Nachází se přibližně 7 km od Přerova a já vám v této malebné obci nabízím k prodeji řadový rodinný dům hospodářskou usedlost.

Jedná se o hlavní obytnou budovu a na ní navazující hospodářské objekty s klenutými stropy, původně sloužící jako chlévy. Vjezd na pozemek je zajištěn průjezdem, kde můžete bez problému zaparkovat až dvě auta. A kdyby to bylo stále málo, tak na pozemku se nachází starší garáž. A na prostorném uzavřeném nádvoří nebo v hospodářských objektech lze parkovat třeba i zemědělské stroje.

 Dům a přilehlé hospodářské objekty stojí na zastavěné ploše a nádvoří o výměře krásných 1588 m2. A pokud by to bylo ještě málo, lze přikoupit navazujicí pozemek zahradu, dle územního plánu vhodný i na výstavbu domu. Takže možností je tu opravdu hodně. 

Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci. Vytápění ústředním topením na tuhá paliva. Na pozemku vlastní studna. Cena domu je přizpůsobena současnému stavu nemovitosti. Pokud se nebojíte rekonstrukce a nebo naopak v rekonstrukci spatřujete výhodu, jelikož si uděláte vše podle vašich představ, tak tady se vám nabízí opravdu zajímavý dům s neomezenými možnostmi. V obci je škola, školka, dětské i sportovní hřiště, restaurace i obchod. Do Radslavic zajíždí pravidelná autobusová linka. Radslavicemi prochází cyklotrasa Jantarová stezka. 

PENB se vypracovává, proto uvádíme třídu G. Takže pokud vás moje nabídka domu zaujala, ozvěte se mi prosím. Já vám pošlu kompletní informace do emailu a domluvíme se na termínu prohlídky. Do té doby mějte se krásně.

 • Město:

  Radslavice

 • Ulice:

  U kostela

 • Garáž:

  1

 • Cena:

  Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti