I malé byty mají své kouzlo a dá se v nich velmi dobře a pohodlně žít. A bydlet jen pár kroků od autobusového nebo vlakového nádraží má totiž nejednu výhodu. A já tu mám jednu nemovitost ve Šternberku, kde najdete vše, co ke spokojenému životu potřebujete. 

 Lokalita ve Šternberku, ulice Nádražní, revitalizovaný dům s výtahem, 4. Patro z celkem 4, dispozice 2+1, 52 m2 užitné plochy plus lodžie 4,15 m2. Všechny pokoje jsou orientovány na příjemnou západní stranu. Měsíční náklady 1.933,- Kč včetně fondu oprav. 

Plocha bytu se skládá:

Předsíň      8,29 m2 

Kuchyň    12,30 m2 

Pokoj       16,19 m2 

Pokoj       12,01 m2 

WC            0,97 m2 

Koupelna  2,56 m2 

 Půdorys a rozměry jednotlivých částí bytu najdete přílohou fotogalerie.

 To vše je aktuálně k prodeji, zajímavá investiční příležitost v místě s poptávkou po bydlení nebo jedinečná možnost vlastnit nemovitost, pokud jste dva až čtyři. 

 Dobře dispozičně řešený světlý byt je určený ke kompletní rekonstrukci, má obrovský potenciál a bude už jen na Vás , jak s takovou šancí naložíte. Přiložené vizualizace ve fotogalerii jsou jednou z variant, jak může vypadat budoucí stav vašeho bydlení. 

 Šternberk poskytuje širokou občanskou vybavenost a pohodlné dopravní spojení do Olomouce. Blízko domu najdete vlakové a autobusové nádraží, cyklostezku, obchod Lidl, základní školu, školku, dětské hřiště. Parkování přímo před domem.

 Nemovitost je v osobním vlastnictví. Náš finanční poradce je připravený vám pomoci s vyřizováním hypotečního úvěru. 

 Přijďte se podívat osobně, vyplatí se to! A navíc získáte realitní servis, kdy se nemusíte vůbec o nic starat. Brzy na viděnou.

  • Město:

    Šternberk

  • Ulice:

    Nádražní

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti