Nabízím k prodeji pohodlný mobilní dům typu Tina Style, který poskytuje příjemné bydlení . A to jak k celoročnímu trvalému bydlení nebo k rekreačnímu využití. Životnost  je srovnatelná s životností klasických staveb díky tomu, že domy jsou stavěné z kvalitních materiálů. Díky své mobilní povaze lze tento dům snadno přemístit na vlastní vybrané místo.

Dům se prodává kompletně vybavený.  Interiér je designován s ohledem na maximální využití prostoru. Najdete zde jak kuchyni s jídelním posezením, tak rozkládací sedačku u krbových kamen. Sociální zázemí tvoří wc, koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem.  A protože místa je tu dost,  nezapomnělo se ani na vytvoření útulného místa ke spaní. 

Veškeré interiérové vybavení je z kvalitního materiálu. Kuchyňská linka a nábytek, to vše je vyrobené speciálně přímo na míru. Příjemnou atmosféru a teplo domova dodají krbová kamna. 

Dům je osazen venkovním i vnitřním osvětlením a zásuvkami. Takže stačí být majiteli pozemku s dostupnými inženýrskými sítěmi a během krátké doby můžete bydlet! Tina Style  nabízí veškeré pohodlí moderního bydlení. Tento mobilní dům je připraven k okamžitému užívání a nabízí skvělou alternativu tradičnímu bydlení. 

 A pokud byste potřebovali dům větších rozměrů, i takový dům je v naší nabídce.  

Výroba domů je z kapacitních důvodů množstevně omezena, proto mne neváhejte včas kontaktovat.

  • Město:

    Olomouc

  • Ulice:

    O

  • Cena:

    850 000 Kč

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti