Mám pro Vás zajímavý rodinný dům v obci Grygov. Lokalita je zajímavá nejen svojí dobrou dostupností do Olomouce, ale i skvělou občanskou vybaveností. 

Do domu se vchází průjezdem, kde můžete bez problému zaparkovat auta. Určitě oceníte velký dvůr, který díky přilehlým hospodářským budovám zajišťuje absolutní soukromí. V levé části domu se nachází zrekonstruovaná bytová jednotka 2+1, která je napojena na všechny inženýrské sítě - obecní vodu a kanalizaci, elektřinu a plyn. Jednotka 2+1 je vytápěná ústředním plynovým topením. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, při kterých můžete trávit příjemné zimní večery. A pro teplé letní měsíce jistě oceníte venkovní příjemné posezení pod pergolou. Zde se bude jistě vše odehrávat. Jak grilování, tak společné akce s přáteli. Ale to není ještě zdaleka vše. Vy nebo vaši přátelé jistě nepohrdnete koupáním v krytém bazénu! 

Ale pokračujme v prohlídce dál. Vedle průjezdu po pravé straně se nachází další bytová jednotka 3+1, která je však nutná k rekonstrukci. Tuto část lze využít jak pro rodinné bydlení, tak vzhledem k velkému nádvoří i pro podnikání. Na tuto část domu ještě navazují hospodářské budovy, kde je vybudovaná i garáž. Cena domu je přizpůsobena současnému stavu nemovitosti. Pokud se nebojíte rekonstrukce a nebo naopak v rekonstrukci spatřujete výhodu, jelikož si uděláte vše podle vašich představ, tak tady se vám nabízí opravdu zajímavý dům s neomezenými možnostmi. PENB se v současné době zpracovává, proto inzerujeme zatím v energetické tř. G.

Takže pokud vás moje nabídka domu zaujala, ozvěte se mi prosím. Já vám pošlu kompletní informace do emailu a domluvíme se na termínu prohlídky. Do té doby mějte se krásně. Eva Andrášiová

  • Město:

    Grygov

  • Ulice:

    Týnecká

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti