Pokud vám vyhovuje bydlení v místě se skvělou dopravní dostupností a  kousek do centra města, pak jste tady správně.

Kousek od vlakového nádraží  si vám dovoluji nabídnout tento výjimečný dvoupokojový byt s kuchyňským koutem a s výhledem do tiché zahrady. Tento byt  může být nejen vaším novým domovem, ale i do budoucna skvělou investicí zvláště v době, kdy pěkných a kvalitních bytů je málo.

Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží cihlového domu. V rámci rekonstrukce  nechala paní majitelka byt zrekonstruovat tak, aby splňoval náročnosti bydlení moderního člověka. Dělala se kromě plastových oken nová kuchyň vč. odpadů, nová koupelna, snižovaly se stropy jak na chodbě, tak v koupelně a v obývacím pokoji.

Kompletní podlahová plocha bytu je 55m2.  K bytu jako bonus získáte  velký zděný sklep 6,4m2, kam se vám vejdou kola, lyže, sáňky, pneumatiky a spousta dalších věcí, pro které nemáte každodenní využití. Ten sklep je opravdu velký.

Za vchodovými dveřmi bytu se hned vpravo nachází oddělená toaleta a prostorná koupelna, kde budete mít dostatek místa i na pračku se sušičkou. Ze vstupní předsíně vcházíte do obytné části bytu a dále do prostorné ložnice. Výhled z obou pokojů je do klidné zóny. Vzhledem k tomu, že všechna okna jsou orientována na jihozápadní stranu, jedná se o teplý, prosvětlený byt.  Z oken se díváte na zatravněný  pozemek, pod nímž jsou umístěny podzemní garáže s vjezdem z opačné strany. Prostě je tu klid a velmi příjemné bydlení, i když jste poblíž centra města.

Byt je opravdu moc hezký a klidný. V domě je jen pár bytů a obyvatelé se o dům hezky starají. Je vhodný jako investice, jako bydlení pro rodiče, ale perfektní zázemí zajistí i pokud jste mladá rodina s dítětem nebo pár, který rodinu teprve plánuje. 

Pokud se vám byt líbí, tak mi zavolejte nebo napište. Já vám přepošlu ještě více informací k této prodávané nemovitosti a domluvíme se na termínu prohlídky.

Mějte se moc krásně a  budu se na vás těšit na prohlídce. 

  • Město:

    Olomouc

  • Ulice:

    Jeremenkova

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti