Tentokrát mám pro vás zajímavou nemovitost k rekreaci, kde naleznete odpočinek a klid od ruchu města.

Nabízím k prodeji chatu s prostornou oplocenou zahradou, nacházející se na kopci nad Plumlovskou přehradou v obci Ohrozim. Jedná se o chatovou a zahrádkářskou oblast, není zde tudíž žádný hluk ani provoz. Přímo k chatě se dostanete autem. Pozemek je dobře umístěný, z celé boční části pozemku je stráň, kde není žádná výstavba a je zde široký výhled do okolí a to i přímo na Plumlovskou přehradu.

Rozloha pozemku je 1682 m2 a je rovinatý. Na pozemku je umístěna rekreační chata s číslem evidenčním o zastavěné ploše 49 m2. Jedná se o zděnou podsklepenou chatu s pultovou střechou a s terasou. Je napojena na elektřinu 220/400V, septik, vodu lze čerpat ze dvou vrtaných studní. Chatku tvoří jedna místnost se samostatným vchodem z terasy.

Pozemek je kompletně oplocený. Je částečně osázený jehličnatými a ovocnými stromy. Ze strany od příjezdové cesty je vstupní uzamykatelná brána pro vjezd na pozemek.

Chata je v původním stavu a je nutné ji pro stálé využívání zrekonstruovat. V objektu s číslem evidenčním je možno zřídit trvalé bydliště.

Obec Ohrozim leží 3 km od Plumlovské přehrady a 7 km od Prostějova. Už samotná přehrada vám nabízí velké množství sportovního vyžití. A okolí vás přímo vyzývá k turistických vycházkám.

Pokud tedy toužíte po chalupaření nebo zahradničení, tak se mi ozvěte. Sdělím vám více informací a případně se domluvíme na prohlídce nemovitosti.

  • Město:

    Ohrozim

  • Ulice:

    Ohrozim

  • Cena:

    2 200 000 Kč

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti