Klid, příroda, odpočinek, relax, prostě místo, kam můžete utéct od ruchu velkoměsta.

To vše najdete v mojí nabídce prodeje chaty na vlastním oploceném pozemku s nádhernou okrasnou zahradou, kterou tvoří ovocné a okrasné stromy, jehličnany a dokonce i jezírko s rybkami v obci Kostelec u Holešova. Pro letní období je pro vás přichystán i bazén ve spodní části zahrady. 

Vychutnat si kávu, grilování s přáteli nebo jen tak odpočívat  můžete  přímo pod pergolou s příjemným posezením před chatou.     Díky umístění v nejvyšší části svahu má nemovitost úžasný výhled do širokého okolí. Najdete zde dostatek soukromí s výhledem na celou zahradu a  zelené údolí. 

Vchod do chaty lze ze dvou stran. V přízemí je kuchyně, technická místnost,  samostatné wc. Druhé podlaží slouží jako obývací pokoj se vstupem na lodžii.  Na tomto podlaží je i sprchový kout. . Z druhé strany chaty je příjemná prosklená veranda, z které se dá vejít do chaty. Třetí podlaží slouží jako ložnice 

Chata je napojena na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Topení je krbovými kamny na tuhá paliva, kterými bohatě stačí příjemně vyhřát celou nemovitost. Ohřev vody je elektrickým bojlerem.

Obec Kostelec u Holešova a vedlejší Karlovice jsou vyhledávaným místem pro odpočinek a rekreaci. Dojezdová vzdálenost autem  od Zlína je 30 km, vzdálenost od Olomouce pouhých 45 km.

 Pořízením této nemovitosti získáte ojedinělé místo, kam se budete rádi vracet.  Pokud chcete znát více informací, tak se mi ozvěte a nebo si rovnou domluvte se mnou prohlídku. 

  • Město:

    Kostelec u Holešova

  • Ulice:

    Kostelec u Holešova

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti