Zajímá vás bydlení v bytě 2+1 v cihlovém domě v Olomouci s velkou lodžií?  Bydlení, kde to máte 5 minut MHD do centra Olomouce? Bydlení, kde nejbližší supermarket máte pouhých 300 metrů od domu? A nebo kdy procházkovou chůzí dojdete na hlavní vlakové  během pár minut?  A to není ještě zdaleka všechno. Za domem máte totiž krásně udržovanou zahradu i s posezením, kterou můžete společně s ostatními vlastníky domu využívat k odpočinku.

Bytová jednotka je v původním, ale udržovaném stavu.  Takže pokud se nebojíte rekonstrukce a nebo naopak v rekonstrukci spatřujete výhodu, jelikož si uděláte vše podle vašich představ, tak mám tady pro vás tento byt, který se nachází v prvním patře.

A pokud vám stačí 74 m2 - z toho obývací pokoj (25,4 m2),  prostorná ložnice (23,9 m2),  kuchyň (11,60 m2), koupelna (3,99m2), wc (1,18m2), spíž (0,95m2),  velký sklep (7,15 m2) a k tomu všemu máte ještě velmi prostornou lodžii (9,60 m2), tak se podívejte rovnou i na fotografie bytu.  Abyste si mohli lépe představit, jak by byt mohl vypadat po rekonstrukci, mám pro vás foto aktuálního stavu a foto vizualizace.

Západní orientace a velká plastová okna zaručují absolutní dostatek světla v bytě. V kombinaci s velkou lodžií  se můžete těšit na bydlení a asi není třeba znovu připomínat, že v okolí najdete všechno, co k životu potřebujete, včetně výborného dopravního spojení kamkoliv.

Byt je opravdu prostorný a klidný. V domě je jen pár bytů a obyvatelé se o dům hezky starají. Je vhodný jako investice, jako bydlení pro rodiče, ale perfektní zázemí zajistí i pokud jste mladá rodina s dítětem nebo pár, který rodinu teprve plánuje. 

Pokud tedy něco podobného hledáte a chcete bydlet v domě, kde vládnou bezproblémové sousedské vztahy, ozvěte se mi. Pošlu vám více informací včetně rozpisu měsíčních nákladů a případně se domluvíme na prohlídce. Do té doby mějte se krásně.

  • Město:

    Olomouc

  • Ulice:

    Hálkova

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti