Bydlení po kompletní rekonstrukci má většinou jen samé výhody. A pokud je rekonstrukce navíc vkusná a povedená, pak se můžete těšit na opravdové pohodlí. Pokud hledáte byt v klidné části Olomouce, mám možná právě pro vás jednu zajímavou nemovitost ke koupi. Tohle může být váš nový domov.

 Lokalita Olomouc, ulice Starého, revitalizovaný dům, 4. patro z celkem 4, dispozice 3+1, 79 m2 užitné plochy. Byt je orientovaný na severní a jižní stranu. Měsíční náklady 4.894,- Kč i s fondem oprav, který je 599 Kč/měsíčně.

 Zhruba před 12ti lety proběhla celková rekonstrukce. V bytě je nová elektroinstalace, v pokojích dokonce i zateplení stropů. Nová moderní kuchyň ve tvaru L, kam můžete uschovávat veškeré potřebné kuchyňské potřeby. Vestavná myčka, plynová varná deska, digestoř, vestavná trouba a mikrovlnná trouba jsou samozřejmostí. A v kuchyni budete mít i dostatek místa ke společnému stolování. Další velkou výhodou jsou tři samostatné neprůchozí pokoje. Pokoje působí velmi vzdušně. A jako bonus můžete mít vybavení z ložnice, které se rozhodli současní majitelé ponechat v případě zájmu novým budoucím majitelům. 

Plocha bytu se skládá: Pokoj 16,2 m2,Pokoj  20,6 m2, Pokoj  12,1 m2, Předsíň 6,6 m2, WC 1,0 m2, Koupelna 4,7 m2, Kuchyně 9,8 m2, Komora 1,4 m2, Lodžie 4,2 m2, Sklep 2,7 m2.

Při výhledu okny budete mít pocit, že ani nebydlíte ve městě. Žádné panelákové domy. Starší domy stojící okolo mají své kouzlo a mají pořád co nabídnout. A nudit se tu určitě nebudete. Spokojený život se vším všudy, vynikající občanská vybavenost. Vše potřebné najdete hned za rohem, pro nákupy nebo za zábavou a sportem se totiž nabízí několik možností v dosahu. Hned pár metrů od domu máte velký sportovní areál. Kousek to budete mít i na MHD. Skoro přes kopec se nachází Hlavní vlakové nádraží. A protože se jedná o okrajovou část Olomouce, i nedaleký nájezd na dálnici je jistě velkou výhodou. 

Osobní návštěva vás pak přesvědčí, že tohle je ten správný krok pro případnou změnu, uvidíte sami. Budu se těšit na viděnou.  • Město:

    Olomouc

  • Ulice:

    Starého

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti