Hledáte stavební pozemek v dobré vzdálenosti od Přerova? Pozemek s možností výstavby 1-2 domů? Tak v tom případě se podívejte na moji nabídku. 

Nabízím prodej stavebního rovinatého pozemku o výměře 2686 m2 v obci Radslavice, 6 km od Přerova. V obci, která byla v roce 2012 vyhlášena vesnicí roku Olomouckého kraje! U pozemku jsou inženýrské sítě - elektřina, voda, obecní kanalizace a vybudována obecní příjezdové komunikace. Délka pozemku je 125 m, šíře 20 m, což jsou ideální rozměry pro výstavbu domu. Dosud se pozemek využíval jako zahrada. Pozemek je ze tří stran již oplocený a nachází se v klidné části mimo hlavní cestu.

Na pozemku vám můžeme zajistit výstavbu domu kompletně na klíč s vyřízením všech náležitostí s úřady. Domy stavíme jak patrové, tak přízemní bungalov - vzory domů vč. nacenění přepošleme na požádání. Případně domluvíme prohlídku vzorového domu. 

 V obci je škola, školka, dětské i sportovní hřiště, restaurace i obchod. Do Radslavic zajíždí pravidelná autobusová linka. Radslavicemi prochází cyklotrasa Jantarová stezka. 

Zajistíme výhodné financování koupě nemovitosti, případně pomohu při prodeji vaší stávající nemovitosti. 

Těším se s vámi na prohlídce, před kterou vám ještě přepošlu kompletní informace. Do té doby mějte se krásně. Eva Andrášiová

  • Město:

    Radslavice

  • Ulice:

    U kostela

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti