Příjemný, světlý byt 2+1, neprůchozí pokoje, s krátkou dostupností do centra města. Tak takový výjimečný byt si vám dovoluji nabídnout. Velkou předností jsou zcela určitě právě samostatné neprůchozí pokoje. Proto tento byt může být nejen vaším novým domovem, ale rozhodně může být i skvělou investicí.

Byt je umístěn v 3. poschodí panelového domu. Bytová jednotka je sice v původním stavu, ale velmi dobře udržovaná. Dá se v ní bez problémů ihned bydlet. Dokonce i veškeré vybavení v bytě lze v případě zájmu zanechat.

Podlahová plocha bytu je 53,2 m2.

Rozměry:

Kuchyň 8,6m2

Pokoj 18,4m2

Pokoj 12,3m2

Předsíň 9,4m2

Spíž 0,5m2

Koupelna 2,1m2

WC 0,9m2

Sklep 1,0m2

Balkon 1,9m2

Vzhledem k tomu, že všechna okna jsou orientována na jihovýchodní stranu, jedná se o teplý, prosvětlený byt. Z oken se díváte do zeleně. Prostě je tu klid a velmi příjemné bydlení, i když jste poblíž centra města.

Byt je opravdu moc hezký a klidný. V domě je jen pár bytů a obyvatelé se o dům hezky starají. Je vhodný jako investice, ale perfektní zázemí zajistí i pokud jste mladá rodina s dítětem nebo pár, který rodinu teprve plánuje.

A lokalita? Vše máte hned za rohem, ať je to MHD, škola, školka, obchody, kousek na Zimní stadion. A do centra města to máte procházkovou chůzí pět minut. Tohle je výzva, pokud hledáte nový domov na perfektní adrese.

Pokud se vám byt líbí, tak mi zavolejte nebo napište. Já vám přepošlu ještě více informací k této prodávané nemovitosti a domluvíme se na termínu prohlídky.

Mějte se moc krásně a budu se na vás těšit na prohlídce.

 • Město:

  Přerov

 • Ulice:

  Interbrigadistů

 • Počet koupelen:

  1

 • Cena:

  Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti