Tentokrát mám pro vás v nabídce rodinný dům o dispozici 3+kk v Luběnicích.  Dům prochází úplně kompletní přestavbou a rekonstrukcí, která bude dokončena koncem března tohoto roku.  Po dokončení rekonstrukce bude dům nabízet příjemné moderní bydlení. Luběnice se nacházejí od Olomouce nebo od Prostějova pouze 15 minut jízdy autem.

 Prostorný rodinný dům stojí na zastavěné ploše 96m2, s oploceným pozemkem 40m2, na kterém můžete zaparkovat například svoje auto. Podlahová plocha domu je 135m2 ve dvou patrech a velkým bonusem je prostorná terasa v prvním patře domu o ploše 29,92 m2.  

 Abyste si uměli představit, jak může po rekonstrukci a nastěhování váš dům vypadat, podívejte se na následnou budoucí vizualizaci.

 Bydlení nabídne velký obývací pokoj propojený s kuchyní a současně i s přímým vstupem na zahrádku. Kuchyně bude  vybavena novou kuchyňskou linkou s ostrůvkem, sporákem a digestoří. V přízemí se nachází ještě toaleta a ocenitelná je i spíž.  A zcela jistě využijete i menší sklípek.

O patro výš najdete 2 samostatné pokoje, kdy z jednoho budete mít vstup na prostornou terasu. Na patře je ještě druhá toaleta s koupelnou.  

 Objekt je napojený na obecní kanalizaci a vodu, vytápění je plynovým kotlem.

 Aktuálně necháváme zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy, dočasně tedy uvádíme PENB třídu G.

 Zaujala vás moje nabídka? Tak se mi ozvěte a domluvíme se na prohlídce. Do té doby mějte se krásně. 

  • Město:

    Luběnice

  • Ulice:

    Luběnice

  • Cena:

    Neuvedeno

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti