Nabízím k prodeji cihlový rodinný dům se samostatnou garáží a udržovanou zahradou na adrese Bezručova, v klidné části obce Předměstí, Moravská Třebová, okres Svitavy. Dům je napojen na městský vodovod, kanalizaci a elektřinu, na pozemku je k dispozici i studna. Tento dům může být ideální pro rodinu s dětmi, protože nabízí hodně prostoru, bezpečnost a výhodnou polohu. Ale také lze tento dům využívat ke dvougeneračnímu bydlení, jelikož má velmi dobré dispoziční řešení.

Dům se nachází na parcele o rozloze 457m². Na pozemku je postavena garáž, dřevník a také cihlový přístavek s možností různého využití. Zahrada zajišťuje příjemné soukromí a milovníci zahradničení jistě uvítají na konci zahrady pěkný skleník.

Samotný patrový dům je ve velmi dobrém stavu. Nabízí 5 a více pokojů na 180m² užitné plochy. Díky dvěma podlažím je zde dostatek prostoru pro celou rodinu. Každý člen rodiny si zde najde své soukromí a prostor pro relaxaci.

V prvním podlaží je kuchyně, dva pokoje, samostatné wc a koupelna s vanou a umyvadlem. Na patře jsou tři prosvětlené pokoje včetně terasy s příjemným výhledem do zahrady. I na tomto patře se pamatovalo na soc. zázemí. A pokud by pokojů bylo stále málo, půdní prostor je přichystán na rozšíření bytové jednotky.

Dům je podsklepený a postupně procházel rekonstrukcí jako např. nová střecha, fasáda, nové rozvody topení vč. radiátorů. Proto je ihned obyvatelný. V domě lze v případě dohody ponechat i vnitřní vybavení.

Vzhledem k tomu, že PENB je v přípravě a bude teprve dodán, uvádíme třídu G.

Rodinný dům je situován v příjemné části města, které nabízí veškeré potřebné občanské vybavení.

Zaujala vás moje nabídka? Tak se mi ozvěte a domluvíme se na prohlídce. A do té doby mějte se krásně.

 • Město:

  Moravská Třebová

 • Ulice:

  Bezručova

 • Garáž:

  1

 • Cena:

  4 890 000 Kč

Domluvte si prohlídku

andrasiova

Další nemovitosti